NHD-3.9-480128AF-ASXP
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-3.9-480128AF-ASXP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-3.9-480128AF-ASXP
Descriere
3.9" BAR-TYPE IPS TFT WITH RGB
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) Paralel, 24bit (RGB) 3,9" (99,06mm) 480 x 128
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-3.9-480128AF-ASXP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
480 x 128
Ambalaj
Vrac
Interfață
Paralel, 24bit (RGB)
Stare piesă
Activ
Tip controler
ST7282
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Non-tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,9" (99,06mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
97,84mm l x 27,74mm Î