NHD-3.9-480128AF-ASXP-CTP
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-3.9-480128AF-ASXP-CTP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-3.9-480128AF-ASXP-CTP
Descriere
3.9" BAR-TYPE IPS TFT W/ CTP RGB
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) I2C, paralel, 24 biți (RGB) 3,9" (99,06mm) 480 x 128
Modele EDA/CAD
NHD-3.9-480128AF-ASXP-CTP Modele
Interfață
I2C, paralel, 24 biți (RGB)
Tip controler
FT5426G, ST7282
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,9" (99,06mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
96.04mm W x 26.34mm H