PIXXILCD-39P4-CTP_View2
PIXXILCD-39P4-CTP
Numărul produsului DigiKey
1613-PIXXILCD-39P4-CTP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PIXXILCD-39P4-CTP
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.9"
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD – Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color I2C, SPI, UART 3,9" (98,34mm) 480 x 128
Pixeli puncte
480 x 128
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
3,9" (98,34mm)