NHD-2.8-CSXP-BREAKOUT
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-2.8-CSXP-BREAKOUT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-2.8-CSXP-BREAKOUT
Descriere
2.8 IPS TFT ARDUINO BREAKOUT MOD
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) Paralel, SPI 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Modele EDA/CAD
NHD-2.8-CSXP-BREAKOUT Modele
Ecran tactil
Non-tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,8" (71,12mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
50,00mm l x 69,20mm Î