NHD-2.8C-CSXP-BREAKOUT
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-2.8C-CSXP-BREAKOUT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-2.8C-CSXP-BREAKOUT
Descriere
2.8 IPS TFT W/CTP ARDUINO BREAKO
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Capacitiv Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) Paralel, SPI 2,8" (71,12mm) 320 x 240 (QVGA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-2.8C-CSXP-BREAKOUT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
320 x 240 (QVGA)
Ambalaj
Vrac
Interfață
Paralel, SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
ST7789VI
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Negru
Ecran tactil
Capacitiv
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,8" (71,12mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
44,20mm l x 58,60mm Î