NHD-2.4-CTXP-BREAKOUT
Numărul produsului DigiKey
757-NHD-2.4-CTXP-BREAKOUT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-2.4-CTXP-BREAKOUT
Descriere
2.4 IPS TFT ARDUINO BREAKOUT MOD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color, IPS (In-Plane Switching) Paralel, SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240 (QVGA)
Modele EDA/CAD
NHD-2.4-CTXP-BREAKOUT Modele
Interfață
Paralel, SPI
Tip afișare
TFT – color, IPS (In-Plane Switching)
Ecran tactil
Non-tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,4" (60,96mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
42,80mm l x 59,91mm Î