AFL240320A0-2.8N12NTM-ANO
Numărul produsului DigiKey
5491-AFL240320A0-2.8N12NTM-ANO-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AFL240320A0-2.8N12NTM-ANO
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color SPI 2,8" (71,12mm) 240 x 320
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Orient Display
Pixeli puncte
240 x 320
Ambalaj
Cutie
Interfață
SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
ST7789V
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Non-tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
2,8" (71,12mm)
Pas puncte
0,18mm l x 0,18mm Î
Suprafață de vizualizare
44,80mm l x 59,20mm Î