NHD-1.8-128160EF-CTXI#
Numărul produsului DigiKey
NHD-1.8-128160EF-CTXI#-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NHD-1.8-128160EF-CTXI#
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.8"
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color Paralel, 8bit 1,8" (45,72mm) 128 x 160
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NHD-1.8-128160EF-CTXI# Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Newhaven Display Intl
Pixeli puncte
128 x 160
Ambalaj
Tavă
Interfață
Paralel, 8bit
Stare piesă
Activ
Tip controler
ILI9163C
Tip afișare
TFT – color
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Mod afișare
Transmisiv
Culoare de fundal
Ecran tactil
Dimensiune puncte
Dimensiune diagonală ecran
1,8" (45,72mm)
Pas puncte
Suprafață de vizualizare
28,03mm l x 35,04mm Î