DT018BTFT-SHB
Numărul produsului DigiKey
1987-DT018BTFT-SHB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DT018BTFT-SHB
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.8"
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color SPI 1,8" (45,72mm) 160 x 128
Retroiluminare
Led - alb
Pixeli puncte
160 x 128
Interfață
SPI
Stare piesă
Activ
Tip controler
ILI9163
Tip afișare
TFT – color
Culoare de fundal
Alb
Ecran tactil
Dimensiune puncte
0,07mm l x 0,22mm Î
Dimensiune diagonală ecran
1,8" (45,72mm)
Pas puncte
0,22mm l x 0,22mm Î
Suprafață de vizualizare
28,63mm l x 35,64mm Î