DT018ATFT
DT018ATFT
Numărul produsului DigiKey
1756-1000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DT018ATFT
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.8"
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color Paralel 1,8" (45,72mm) 128 x 160
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led
Producător
Displaytech
Pixeli puncte
128 x 160
Ambalaj
Vrac
Interfață
Paralel
Stare piesă
Activ
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Tip afișare
TFT – color
Culoare de fundal
Mod afișare
Transmisiv
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Pas puncte
Dimensiune diagonală ecran
1,8" (45,72mm)
Număr produs de bază
Suprafață de vizualizare
28,03mm l x 35,04mm Î