E18RE-CW1000-N
Numărul produsului DigiKey
2632-E18RE-CW1000-N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
E18RE-CW1000-N
Descriere
1.8" TFT MCU SUNLIGHT READABLE
Referință client
Descriere detaliată
Non-tactil Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color MCU 1,8" (45,72mm) 128 x 160
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Dimensiune diagonală ecran
1,8" (45,72mm)
Producător
Focus LCDs
Suprafață de vizualizare
28,03mm l x 35,04mm Î