STDCRS2-25M
Numărul produsului DigiKey
644-STDCRS2-25MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDCRS2-25MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDCRS2-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDCRS2-25M
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±15ppm Cristal 8pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STDCRS2-25M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
8pF