ECS-250-8-33Q-RES-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-250-8-33Q-RES-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-250-8-33Q-RES-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-250-8-33Q-RES-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-250-8-33Q-RES-TR
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±15ppm Cristal 8pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-250-8-33Q-RES-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
8pF