STDMUS2-32.768K
Numărul produsului DigiKey
644-STDMUS2-32.768KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
644-STDMUS2-32.768KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
644-STDMUS2-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STDMUS2-32.768K
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
STDMUS2-32.768K Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF