XRCGB26M000F1S1CR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGB26M000F1S1CR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGB26M000F1S1CR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGB26M000F1S1CR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB26M000F1S1CR0
Descriere
2.0X1.6MM 26.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 MHz ±10ppm Cristal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
XRCGB26M000F1S1CR0 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Frecvență
26 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
10pF