TPS7A20C285PYCKR
Numărul produsului DigiKey
296-TPS7A20C285PYCKRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPS7A20C285PYCKRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPS7A20C285PYCKRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPS7A20C285PYCKR
Descriere
IC REG LIN 2.85V 300MA 4-DSBGA
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA 4-DSBGA (0,62x0,62)
Modele EDA/CAD
TPS7A20C285PYCKR Modele
Curent - În repaus (Iq)
18.5 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
2 mA
PSRR
95dB – 36dB (100Hz – 1MHz)
Funcții de control
Limită curent, Activare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Grad
Tensiune - Intrare (Max)
6V
Calificare
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,85V
Pachet/cutie
4-XFBGA, DSBGA
Cădere de tensiune (Max)
0,14V la 300mA