ECS-320-10-37B2-CKY-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-320-10-37B2-CKY-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-320-10-37B2-CKY-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-320-10-37B2-CKY-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-320-10-37B2-CKY-TR
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-320-10-37B2-CKY-TR Modele
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
10pF