Q 0,032768-JTX310-9-20-T1-70K-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-Q0,032768-JTX310-9-20-T1-70K-LFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-Q0,032768-JTX310-9-20-T1-70K-LFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-Q0,032768-JTX310-9-20-T1-70K-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
XTAL 32.768KHZ 9PF 70KOHM SMD
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 9pF 70 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (3,2x1,5)
Stabilitate frecvență
±160ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Capacitanță sarcină
9pF