NFM21CC102R1H3D
Numărul produsului DigiKey
490-6976-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-6976-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-6976-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM21CC102R1H3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 50V 0805
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF Condensator de intrare 50V 1 A – 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFM21CC102R1H3D Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Murata Electronics
Pierdere la inserare
Serie
Coeficient de temperatură
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Alimentare
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 3
Capacitanță
1000 pF
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Tensiune - Nominală
50V
Dimensiune filet
Curent
1 A