BZX884S-C7V5-QYL
Numărul produsului DigiKey
1727-BZX884S-C7V5-QYLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BZX884S-C7V5-QYLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BZX884S-C7V5-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX884S-C7V5-QYL
Descriere
DIODE ZENER 7.5V 365MW DFN1006BD
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 7.5 V 365 mW ±2% Montare pe suprafață DFN1006BD-2
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 5 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Grad
Automobile
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Calificare
AEC-Q100
Toleranță
±2%
Putere - Max
365 mW
Pachet/cutie
Impedanță (Max) (Zzt)
15 Ohms