NFM21CC222R1H3D
Numărul produsului DigiKey
490-2535-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-2535-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-2535-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM21CC222R1H3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0805
Descriere detaliată
2200 pF Condensator de intrare 50V 1 A – 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM21CC222R1H3D Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Capacitanță
2200 pF
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Tensiune - Nominală
50V
Dimensiune filet
Curent
1 A