ADP151AUJZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP151AUJZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP151AUJZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP151AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP151AUJZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LIN 3.3V 200MA TSOT-23-5
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
ADP151AUJZ-3.3-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
20 µA
Curent - Alimentare (Max)
350 µA
PSRR
70dB – 55dB (10kHz – 100kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V