DLW21SH900HQ2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW21SH900HQ2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW21SH900HQ2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW21SH900HQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW21SH900HQ2L
Descriere
CMC 280MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 416mOhm
Modele EDA/CAD
DLW21SH900HQ2L Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
20V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Valoare nominală curent (Max)
280mA
Înălțime (Max)
0,055" (1,40mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
416mOhm