DLW32SH510XF2L
Numărul produsului DigiKey
490-DLW32SH510XF2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-DLW32SH510XF2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-DLW32SH510XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DLW32SH510XF2L
Descriere
CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
51 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 200mA DCR 700mOhm
Modele EDA/CAD
DLW32SH510XF2L Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip filtru
Linie semnal
Montare pe suprafață
Inductanță la frecvență
51 µH @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Înălțime (Max)
0,098" (2,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
700mOhm