ACM2012H-900-2P-T03
Numărul produsului DigiKey
445-ACM2012H-900-2P-T03TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-ACM2012H-900-2P-T03CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-ACM2012H-900-2P-T03DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM2012H-900-2P-T03
Descriere
CMC 300MA 2LN 90 OHM SMD AECQ200
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 300mOhm
Modele EDA/CAD
ACM2012H-900-2P-T03 Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Valoare nominală curent (Max)
300mA