IN-P55QDTRGBW
Numărul produsului DigiKey
1830-IN-P55QDTRGBWTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1830-IN-P55QDTRGBWCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1830-IN-P55QDTRGBWDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IN-P55QDTRGBW
Descriere
LED RGBW CLEAR 8PLCC SMD
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu, Verde, Albastru, Alb (RGBW) Roșu 624nm, Verde 525nm, Albastru 470nm Indicație cu leduri – discretă 2V roșu, 3,2V verde, 3,2V albastru, 3,2V alb 8-SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IN-P55QDTRGBW Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V roșu, 3,2V verde, 3,2V albastru, 3,2V alb
Prod.
Curent - Test
20mA roșu, 20mA verde, 20mA albastru, 30mA alb
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
120°
Stare piesă
Activ
Tip montare
Culoare
Lungime de undă - Dominantă
Configurație
Independent
Lungime de undă - Maximă
Culoare lentilă
Caracteristici
Transparență lentilă
Transparent
Pachet/cutie
8-SMD, Derivație J
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
5,50mm L x 5,00mm l
Dimensiune lentilă
4,50mm diam.
Înălțime (Max)
1,90mm