LTST-FC12WEGBD-5A
Numărul produsului DigiKey
160-LTST-FC12WEGBD-5ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
160-LTST-FC12WEGBD-5ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
160-LTST-FC12WEGBD-5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LTST-FC12WEGBD-5A
Descriere
LED RGBW DIFFUSED SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu, Verde, Albastru, Alb (RGBW) Roșu 625nm, Verde 525nm, Albastru 468nm Indicație cu leduri – discretă 2V roșu, 2,85V verde, 2,85V albastru, 2,85V alb 5-SMD, Fără derivație
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
5mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
630nm roșu, 520nm verde, 464nm albastru, 458nm alb
Configurație
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
5-SMD, Fără derivație
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,20mm L x 1,20mm l
Stil lentilă
Pătrat cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,50mm
Dimensiune lentilă
1,20mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V roșu, 2,85V verde, 2,85V albastru, 2,85V alb