0430300001-12-W2
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-W2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-W2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016W WHITE
Referință client
Descriere detaliată
Alb AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Finisaj contact
Cositor
Serie
Culoare
Alb
Grosime finisaj contact
40,0µin (1,02µm)
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 270
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 902
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 860
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE
3" PRE-CRIMP A2016W WHITE
În stoc: 169
4" PRE-CRIMP A2016W WHITE
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE
6" PRE-CRIMP A2016W WHITE