0430300001-12-G2
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-G2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-G2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Referință client
Descriere detaliată
Verde AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Verde
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 860
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 902
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016G GREEN
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 110
4" PRE-CRIMP A2016G GREEN
5" PRE-CRIMP A2016G GREEN
6" PRE-CRIMP A2016G GREEN