0430300001-12-L2
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-L2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-L2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Referință client
Descriere detaliată
Albastru AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Albastru
Lungime
12,0" (304,8mm)
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 902
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 860
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
4" PRE-CRIMP A2016L BLUE
5" PRE-CRIMP A2016L BLUE
6" PRE-CRIMP A2016L BLUE