0430300001-12-R2
Numărul produsului DigiKey
0430300001-12-R2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0430300001-12-R2
Descriere
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Referință client
Descriere detaliată
Roșu AWG 22 Derivație șuntare Soclu la cablu (rotund) Cositor 12,0" (304,8mm)
Categorie
Diametru fir
AWG 22
Culoare
Roșu
Lungime
12,0" (304,8mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 1.090
Verificați stoc primit suplimentar
Culoare alternativă
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
În stoc: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
În stoc: 902
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
În stoc: 860
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Lungime alternativă
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED