LOP-200-12
Numărul produsului DigiKey
1866-LOP-200-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LOP-200-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 140W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
11.7 A
Serie
Putere (wați)
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Cadru deschis
Eficiență
92,5%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,00" Î (101,6mm x 50,8mm x 25,4mm)