LOP-400-12
Numărul produsului DigiKey
1866-LOP-400-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LOP-400-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Curent - Ieșire 1
20.8 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,08" Î (127,0mm x 76,2mm x 27,5mm)