LRS-150-12
Numărul produsului DigiKey
1866-3319-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LRS-150-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 132V c.a., 170 – 264V c.a., 240 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
12.5 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
87,5%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Tensiune - Intrare
85 – 132V c.a., 170 – 264V c.a., 240 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
6,26" L x 3,82" l x 1,18" Î (159,0mm x 97,0mm x 30,0mm)