LRS-150-24
Numărul produsului DigiKey
1866-3321-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LRS-150-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 156W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 132V c.a., 170 – 264V c.a., 240 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
6.5 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
89%
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 132V c.a., 170 – 264V c.a., 240 – 370V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
6,26" L x 3,82" l x 1,18" Î (159,0mm x 97,0mm x 30,0mm)