LOP-200-24
Numărul produsului DigiKey
1866-LOP-200-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LOP-200-24
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 142W
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
Curent - Ieșire 1
5.9 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,00" Î (101,6mm x 50,8mm x 25,4mm)