RPS-200-24-C nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Tri-Mag, LLC
În stoc: 0
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
RPS-200-24-C
Numărul produsului DigiKey
1866-4032-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPS-200-24-C
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 142W
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire 1
5.9 A
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
94%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,07" L x 2,44" l x 1,57" Î (103,4mm x 62,0mm x 40,0mm)