EPP-200-12 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
XP Power
În stoc: 228
Fișă de date
Similar
Selec Controls USA Inc.
În stoc: 256
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c. Intrare
EPP-200-12
Numărul produsului DigiKey
1866-1645-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EPP-200-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 140W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Ieșire 1
11.7 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
93%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 113 – 370 V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,14" Î (101,6mm x 50,8mm x 29,0mm)