SMBJ20CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ20CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ20CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ20CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ20CA
Descriere
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32,4V Clemă 18,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
20V
Tensiune - Străpungere (Min)
22,2V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
32,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
18,6A