SMBJ20CA | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SMBJ20CA |
Descriere | TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA |
Termen de livrare standard al producătorului | 29 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32,4V Clemă 18,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SMBJ20CA Modele |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 18,6A |
Prod. | Putere - Impuls maxim 600W |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Canale bidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 20V | Pachet/cutie DO-214AA, SMB |
Tensiune - Străpungere (Min) 22,2V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 32,4V | Număr produs de bază |