SMBJ20CA-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ20CA-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ20CA-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ20CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ20CA-13-F
Descriere
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32,4V Clemă 18,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ20CA-13-F Modele
Atributele produsului
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
18,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
20V
Tensiune - Străpungere (Min)
22,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
32,4V