SMBJ12CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ12CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ12CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ12CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ12CA
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,9V Clemă 30,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ12CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30,2A