SMBJ12CA-TR
Numărul produsului DigiKey
497-3002-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3002-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3002-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ12CA-TR
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,9V Clemă 31A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ12CA-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
31A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,9V