SMAJ45CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ45CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ45CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ45CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ45CA
Descriere
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
72,7V Clemă 5,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ45CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
45V
Tensiune - Străpungere (Min)
50V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
72,7V