SMAJ45CA-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMAJ45CA-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ45CA-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ45CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ45CA-13-F
Descriere
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
72,7V Clemă 5,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Modele EDA/CAD
SMAJ45CA-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
45V
Tensiune - Străpungere (Min)
50V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
72,7V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,5A