SMAJ45CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ45CABTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ45CABCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ45CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ45CA
Descriere
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
72,7V Clemă 5,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ45CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Da
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
45V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
50V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
72,7V