BZT585B39T-7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 891
Fișă de date
Diodă Zener 39 V 350 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523
BZT585B39T-7
Numărul produsului DigiKey
BZT585B39T-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT585B39T-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT585B39T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT585B39T-7
Descriere
DIODE ZENER 39V 350MW SOD523
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT585B39T-7 Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 27.3 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±2%
Putere - Max
350 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
130 Ohms