5.0SMDJ150A nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Bourns Inc.
În stoc: 239
Fișă de date
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 7.304
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Bourns Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
243V Clemă 20,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
5.0SMDJ150A
Numărul produsului DigiKey
5.0SMDJ150ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
5.0SMDJ150ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5.0SMDJ150ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ150A
Descriere
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ150A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Serie
Aplicații
Telecom
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
150V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
167V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
243V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,6A