2920L400/15MR
Numărul produsului DigiKey
F8136TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F8136CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F8136DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2920L400/15MR
Descriere
PTC RESET FUSE 15V 4A 2920
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 15V 4 A Ih Montare pe suprafață 2920 (7351 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
10 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
40 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
15V
Mărime/Dimensiune
0,290" L x 0,202" l (7,36mm x 5,12mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
4 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
8 A
Grosime (Max)
0,063" (1,60mm)
Curent - Max
40 A