SMBJ13D-M3/I
Numărul produsului DigiKey
SMBJ13D-M3/IGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ13D-M3/IGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ13D-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ13D-M3/I
Descriere
TVS DIODE 13VWM 21.2VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
21,2V Clemă 28,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
28,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
13V
Tensiune - Străpungere (Min)
14,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,2V